Kryoelektroforéza

Použití CryoJett1 při kryo-elektroforéze:

Kryoelektroforéza je neinvazivní metoda. Aktivní složky jsou do vrstev pokožky přiváděny pomocí pulsujícího proudu. Díky této metodě je do hlubších vrstev kůže dopraveno 80%-90% účinných látek.

Výhody kryo-elektroforézy s CryoJett1: -teplota samotném ošetření pleti se pohybuje mezi -10°C až 0°C, nevzniká pocit horka nebo pálení během ošetření, dopravuje do hlubších vrstev pokožky 80-90% účinných látek, což je o 200-300% více než u běžného ošetření. Díky ochlazení pokožky dochází k vazokonstrikci(zúžení cév), tzn. účinné látky nejsou transportovány do krevního řečiště a tím dochází k extrémně lokalizovanému a účinnému ošetření. Působení oscilačního proudu v kombinaci s kryogenickou technologií zvyšuje prostupnost pokožky a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Aktivace pojivových tkání má za následek vypnutí pokožky a odstranění toxinů. Toto ošetření je velmi vhodné pro pacienty po plastických operacích. Odstranění problémů po ošetření frakčním laserem ( bolest, suchá pokožka, pálení, odstranění nerovného povrchu pokožky po ošetření). Ošetření po IPL ( relaxace, regenerace, hydratace, odstranění bolesti). Ošetření po Mesoroller terapii Umožňuje ošetření pokožky obličeje a celého těla. Ošetření Alopecie

Jak kryo-elektroforéza s CryoJett1 probíhá:

Hlavice CooLipo Twin, která stimuluje pokožku, využívá kombinaci oscilačního proudu a kryogenické technologie. Působením chladu na pokožku se zvyšuje její propustnost a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Ty pak mohou proniknout až do hloubky 5 cm pod kůži. Ošetření je pro klienta velice příjemné a nebolestivé. Ošetření trvá cca 15-30 minut, záleží na rozsahu ošetřované plochy.

Dochází také k aktivaci pojivových tkání a následnému vypnutí pokožky a odstranění toxinů.

 


Ošetření obličeje 300,- Kč
Ošetření podbradku 100,- Kč
Ošetření dekoltu 300,- Kč
Redukce vrásek 300,- Kč
Redukce celulitidy 500,- Kč
Redukce strií 500,- Kč