Termoterapie lékařskou podložkou Bio-Mat

Proč používat BioMat ?

Je efektivní zdroj aniontů a přírodního dlouhého infračeeveného světla, které náš organizmus potřebuje k prodikci energie a tepla. Organizmus potřebuje dlouhé infračervené světlo ke stimulaci látkové výměny (zejména při nedostatku pohybu). Anionty pomáhají k optimální funkci buněk a tím k zlepšenému okysličování tkáně.

Jaký je rozdíl mezi BioMat podložkou a elektrickou dečkou?

BioMat produkuje anionty a dlouhé červené světlo, které má schopnost proniknout do tkání do hloubky 15-20 cm. Prohřeje se tak celé tělo bez ohledu na to, která část těla je v přímém kontaktu s podložkou. Elektrické dečky prohřejí pouze povrch těla a neprodukují anionty.

Terapeutický efekt aniontů na organismus: – zlepšuje buněčný metabolismus přívod kyslíku do mozkové tkáně koncentraci a snižuje únavu náladu a psychický stav – zvyšuje tělesný výkon – urychluje regeneraci tkáně (hojení)

Terapeutické účinkyinfračerveného záření na organismus: – uvolnění svalové tkáně – urychlení metabolismu buněk – větší prokrvení a okysličení tkáně – zvýšená eliminace odpadu z tkání – stimulace procesu regenerace tkání – sedativní účinek na nervová zakončení

Spolupracujeme s firmou Rich Way

richway2biomat_mini-2014 biomatsingle poka-poka-jewelry-belt-product

0115-kopie


60  minut  termoterapie  BioMat v  klidu  na  lůžku 200,
30  minut  termoterapie  BioMat    před   masáží 100,-